+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Івано-Франківськ | (Івано-Франківська область) 511++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Закази в процесі виконання:
6 шт.

Замовлення і доставка квітів Івано-Франківськ - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Івано-Франківськ без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Івано-Франківськ. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
612 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
433 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
410 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
433 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
409 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
488 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
512 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
535 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
631 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
571 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
609 грн.
   
троянда 9 шт., лента
473 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Івано-Франківськ вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Квіти – завжди найдоречніший подарунок Існує безліч урочистих подій (іменини, весілля, хрестини…), коли виникає потреба замовити квіти по Івано-Франківську: подарункові букети чи квіткові кошики, найрізноманітніші композиції з квітів для оформлення банкетних залів, кімнатні рослини тощо. У будь-якому випадку найліпше скористатися послугами в режимі онлайн. По-перше, інтернет-магазин квітів запропонує вам набагато ширший асортимент, ніж квітковий кіоск обабіч дороги. По-друге, пропонується така чудова послуга, як доставка квітів в Івано-Франківську, що здійснюється на будь-яку вулицю міста, у центр і на околиці, у час, який замовить клієнт. Замовляючи букет, ви можете проконсультуватися у наших флористів щодо доцільності вибору квітів до тієї чи іншої події, статі адресата чи його статусу. Скажімо, якщо вас цікавить доставка квітів Івано-Франківськ для своєї мами, то найкраще, якщо у якості подарунка ви замовите її улюблені живі квіти. Як відомо, червоні троянди символізують любов, тож врахуйте це перед вибором букета колезі чи жінці-партнеру у ділових справах, а то ненароком вас неправильно зрозуміють. Відповідність правилам квіткового етикету – важлива деталь під час вибору букета. Якщо ви обираєте квіти на весілля, то обовязково подбайте, аби квіти пасували до вбрання нареченої. У вас є можливість замовити живі квіти будь-якої пори, зробити замовлення букетів чи квіткових композицій заздалегідь. Безкоштовна доставка букетів в Івано-Франківську і спокусливі ціни на квіти – це чудова нагода зробити рідним чи близьким приємний подарунок.

Доставку квітів Івано-Франківськ - (Івано-Франківська область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»